ЦІЛІ, ЗАВДАННЯ І НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ФЕДЕРАЦІЇ

Федерація легкої атлетики Харківської області та міста Харків, є добровільним об’єднанням громадян України, яке створено з метою сприяння розвитку легкоатлетичного спорту на території Харківської області та міста Харків.

Метою Федерації є сприяння розвитку легкої атлетики на території Харківської області та міста Харків, здійснення захисту інтересів своїх членів.

Основними завданнями Федерації є:

  • Сприяння формуванню здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей людей засобами легкої атлетики.
  • Сприяння підвищенню спортивної та професійної майстерності атлетів, тренерів, суддів, інших фахівців.
  • Виконання програм і планів підготовки до виступу збірних команд та спортсменів в міських, обласних, національних і міжнародних спортивних змаганнях.
  • Забезпечення участі представників Федерації в роботі відповідних міських, обласних, національних, міжнародних та інших організацій спортивного спрямування.

У місті Харків та Харківській області працюють спротивні школи, які спеціалізуються на легкій атлетиці. Кваліфіковані тренери-викладачі працюють не тільки на базах ДЮСШ, також в спортивних залах шкіл в районах міста. Інформацію щодо вступу в спортивні школи, можна отримати у компетентних керівників.